Коломойський прокоментував націоналізацію "Приватбанку"

Колишній співвласник "Приватбанку" Ігор Коломойський вперше прокоментував націоналізацію банку.

Він надав коментар ТСН.ua. трьома тезами, у яких подякував Уряду за рішення націоналізувати банк, пояснив, чому такі дії були потрібні, а також висловився щодо майбутнього "Привату".

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЩО ПРО НАЦІОНАЛІЗАЦІЮ "ПРИВАТБАНКУ" ДУМАЄ ЕКС-КЕРІВНИЦТВО

"1. Я хочу подякувати Кабінету Міністрів і особисто Володимиру Гройсману.

Як ви знаєте, внаслідок останньої хвилі клієнтської паніки, спровокованої насамперед діями НБУ, ми були змушені звернутися до Кабінету Міністрів з пропозицією про передачу "Приватбанку" державі. Я вважаю, що прем'єр-міністр і його команда виявили справжню мужність, прийнявши це непросте рішення. Якщо б вони не зважилися на цей крок, це поставило б під загрозу всю фінансову систему України.

2. "Приватбанк" став жертвою свавілля НБУ.

У "Приватбанку" був збалансований забезпечений кредитний портфель, що підтверджується міжнародним аудитом. Однак НБУ, постійно змінюючи свої власні нормативи, вигадував все нові і нові способи штучного зниження капіталізації банку. Потім вони почали розповідати про міфічну діру в 150 млрд грн, 97 % пов'язаних кредитів, про те, що всі гроші викрадені або виведені в офшори. Хоча всі ці цифри вони отримали в результаті довільної зміни облікової політики. Нормальні центробанки допомагають банкам у важкий час, такий як економічні кризи, окупація або війна. Наш же регулятор використав усі можливі прийоми, щоб дотиснути "Приватбанк". І, на жаль, у нього це вийшло.

3. Найважливіше, що унаслідок прийнятого рішення не постраждали клієнти банку.

Як би важко і прикро не було, протягом всіх переговорів ми пам'ятали, що найголовніше – це клієнти "Приватбанку". Мені смішно чути висловлювання, що Коломойський когось шантажував, погрожуючи обвалити "Приватбанк". Ми захищали наш банк до останнього, але рівно до того моменту, поки ми не відчули загрозу для клієнтів. А в іншому історія розставить все на свої місця. Ну і щоб завершити на мажорній ноті, я висловлю надію, що новий акціонер в особі держави і нове правління, очолюване паном Шлапаком, буде високо нести прапор "Приватбанку", знайде спільну мову з усіма клієнтами банку, збереже та примножить його високі стандарти. Я сподіваюся, що новий менеджмент не тільки гідно зустріне в наступному році 25-річчя банку, але і закладе основи для святкування його 50-річчя".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
23.12.2016 08:52
Переглядів974
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:54
23.12.2016
васильок
Шо він чеше? Довів банк до краху, зараз втік собі і ше шось триндить!
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг