Оприлюднили інформацію про захисні особливості нових ID-паспортів

Поліграфкомбінат "Україна" оприлюднив інформацію про захисні особливості паспорта громадянина України нового зразка, відповідно до якої можна перевірити справжність ID-карти.

В інформації про захисні особливості паспорта громадянина України нового зразка наведені 17 елементів захисту, які дозволяють перевірити достовірність ідентифікаційного документа без застосування додаткових експертних заходів. Про це видання РБК-Україна з посиланням на прес-службу підприємства.

Інформація доступна на сайті виробника документа в електронному вигляді.

Зазначені елементи захисту використовувалися виробником у відповідності з постановою КМУ від 25.03.2015 № 302 (із змінами), яким затверджено зразки та технічні описи нового паспорта громадянина України.

"Ми прагнемо відповідати міжнародним стандартам і робити для українців документи, в захищеності яких вони будуть повністю впевнені. Інформація щодо захисних здібностей паспорта громадянина України нового зразка дозволить з легкістю переконатися в достовірності паспортного документа", - зазначив директор Поліграфкомбінату" Україна" Максим Степанов.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
21.01.2016 11:19
Переглядів3322
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг