Держлісагентство обмежило довжину паливних дров для експорту

У Держлісагентстві підписали наказ, який зобов'язує керівників державних підприємств, які належать до сфери управління Держлісагентства, під час поставок за межі України паливних дров обмежити їх довжину двома метрами.

Про це повідомляє прес-служба Держлісагентства.

"Підписаний мною наказ унеможливить вивіз з України ділової деревини під виглядом паливних дров", – повідомила Христина Юшкевич.

Про введення відповідних норм будуть поінформовані і органи митного контролю.

"Керівники лісогосподарських підприємств повинні неухильно виконувати зазначені вимоги. У разі порушень Держлісагентство буде ухвалювати кадрові рішення, а матеріали передаватимуться до правоохоронних органів", – додала Христина Юшкевич.

Т. в. о. Голови відомства закликала інших постійних лісокористувачів також ввести аналогічну норму та обмежити довжину дров під час експорту двома метрами.

Нагадаємо: Законом України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" з 1 січня 2017 року введена повна заборона строком на 10 років експорту лісоматеріалів у необробленому вигляді.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
12.01.2017 17:37
Переглядів927
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг