В Європарламенті підтримують скасуання віз для українців

Європарламент закликає керівні інституції ЄС продовжити законодавчу процедуру включення України до переліку держав, для громадян яких скасовуються візові вимоги.

Про це йдеться у прийнятій у четвер резолюції Європарламенту щодо угод про асоціацію, включаючи поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, з Україною, Грузією і Молдовою, повідомляє Forbes.

"Європарламент позитивно оцінює зусилля українського керівництва у виконанні плану дій візової лібералізації і вітає з оприлюдненням позитивної остаточної доповіді щодо прогресу в імплементації цього плану", − ідеться в резолюції.

Депутати висловили сподівання, що українське керівництво виконає в першому кварталі 2016 всі зобов'язання щодо боротьби з корупцією, а Рада ЄС і країни-члени якомога швидше продовжать процедуру надання Україні і Грузії безвізового режиму.

Європейська комісія остаточно прийняла шостий звіт з виконання Україною вимог Плану дій візової лібералізації.

У зв'язку з цим ЄС очікує введення безвізового режиму з Україною в другій половині 2016 року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
21.01.2016 15:25
Переглядів823
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг