Платіжку за газ в Україні формуватимуть за новим принципом

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, ухвалила надавати споживачам інформацію щодо обсягів споживання природного газу не тільки в кубометрах, а й в одиницях енергії.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Основна мета – оцінити споживання блакитного палива в порівнянні з іншими видами енергії", – пояснила директор департаменту з регулювання відносин у нафтогазовій сфері НКРЕКУ Тетяна Рябуха.

Відповідно до постанови, споживачам в платіжних документах поряд з обсягами спожитого природного газу в кубометрах надаватиметься інформація про спожитий ресурс і в одиницях енергії.

"Перехід ринку природного газу на розрахунок в енергетичних одиницях на даному етапі ще не передбачається. Споживач передусім отримає можливість порівняти споживання газу зі споживанням інших енергетичних ресурсів", – зазначила Рябуха.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
27.01.2017 09:25
Переглядів768
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг