НБУ поділив усі банки на три групи

Нацбанк визначив нові критерії розподілу банків на групи, яких відтепер буде 3 замість 4-ох.

Відповідне рішення правління НБУ ухвалило сьогодні, 10 лютого, – інформує ТСН.

Три нові групи поділу українських банків:

1. Банки з державною часткою ‒ банки, в яких держава прямо чи опосередковано володіє часткою понад 75% статутного капіталу банку.

2. Банки іноземних банківських груп ‒ банки, контрольні пакети акцій яких належать іноземним банкам або іноземним фінансово-банківським групам.

3. Банки з приватним капіталом ‒ банки, в яких серед кінцевих власників істотної участі є один чи кілька приватних інвесторів, що прямо та/або опосередковано володіють не менше ніж 50% статутного капіталу банку.

"Такий розподіл Національний банк використовуватиме виключно для представлення результатів діяльності банківської системи України. Групування не буде застосовуватися для наглядових цілей", - ідеться в повідомленні регулятора.

Раніше було чотири групи банків: 1) з державною часткою власності; 2) з іноземним капіталом; 3) великі приватні банки; 4) малі приватні банки.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
10.02.2017 19:06
Переглядів632
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг