Нацбанк розпочав перевірку невеликих банків

Національний банк розпочинає діагностичне обстеження якості активів та достатності капіталу 37 банків, які ще не пройшли цю процедуру.

Перевірка стартує 13 лютого. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"У 2015-16 роках НБУ здійснив перевірку перших 60 банків за розміром активів. Тепер настала черга продіагностувати решту банків, розмір активів яких менше 2 % активів банківської системи. Цей процес пройде в два етапи: до 1 червня і 1 серпня 2017 року, ще якийсь час триватиме узгодження з банками результатів діагностування і при потребі формування на їх основі програм докапіталізації", – коментує заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова.

З топ-60 банків, які вже пройшли діагностику, 21 банк з самого початку не потребував докапіталізації, 9 банків станом на початок лютого 2017 року виконали затверджені НБУ програми докапіталізації в повному обсязі, 4 банки – "Хрещатик", "Фідобанк", "Платинум Банк" і "Фортуна-банк" – за невиконання програм докапіталізації визнані неплатоспроможними. 26 банків виконують взяті на себе зобов'язання щодо докапіталізації згідно з затвердженим графіком.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
13.02.2017 11:17
Переглядів461
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг