Лісове господарство України розвиватимуть за рахунок організації ООН

У Держлісагентстві обговорили з представниками Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН реалізацію проекту Глобального екологічного фонду в Україні.

За 2017–2021 роки в Україні планують реалізувати проект Глобального екологічного фонду (ГЕФ) "Запровадження збалансованого землеуправління з метою попередження деградації земель, адаптації до змін клімату та внеску у зменшення бідності в сільських регіонах України", - зазначає прес-служба Держлісагенства.

Місія експертів Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), яка зараз перебуває в Україні, буде відповідати за підготовку та впровадження проекту в Україні.

Завданням місії – збір пропозицій різних міністерств і відомств щодо можливих напрямів реалізації проекту. Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич презентувала позицію відомства.

Серед іншого, запропонували розробку стратегії адаптації лісів до змін клімату, створення лісів на деградованих землях сходу та півдня України, відновлення протиерозійних споруд та створення протиерозійних насаджень, розробки і впровадження Програм реабілітації стану лісів та відновлення лісових ресурсів, постраждалих у наслідок воєнних дій.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
26.01.2016 15:23
Переглядів574
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг