Закордонні інвестори бояться вкладати в Україну через відсутність захисту прав, – експерти

Серйозною проблемою в Україні є захист прав інвесторів і тому перед тим, як зайти на ринок, інвестор подумає, як він ці інвестиції забере.

"Для Doing Business потрібно працювати в цьому напрямку. Він включає і суди, і фізичну безпеку. Це ключове питання, яке потрібно вирішити, щоб дійсно піднятися в рейтингу. Це не просто адміністративний питання. Це — створення клімату довіри та виконання вимог. Наведу простий приклад: зараз заборонена виплата дивідендів за кордон. Багато інвесторів турбуються, як вони можуть інвестувати, якщо потім не зможуть забрати свої інвестиції назад. Для початку треба хоча б прибрати ці обмеження, відкрити виплату дивідендів", - розповів фахівець КПМГ - партнер, керівник галузевої практики "Агробізнес" Олександр Гаврилюк виданню Аgravery.

За словами заступника директора відділу консультаційних послуг Юрія Шведа, якщо говорити про інвестиційну привабливість в АПК, то всі великі агрохолдинги хочуть залучити інвесторів на певну частку, але продати повністю — такий інтерес зустрічається рідко. У інвесторів є певний інтерес до міноритарних часток.

"Якщо говорити про сторонніх (нових) потенційних інвесторів (тобто не тих, які вже представлені на українському ринку), то у них є інтерес вже не до самих наділів/полів, а до переробки, транспортування, зберігання. Не завжди він реалізується, але є запити - і в іноземців в тому числі. Виростити, зберегти, транспортувати, продати — ось ця сфера викликає інтерес", — коментує Олександр Гаврилюк.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
27.01.2016 11:03
Переглядів557
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг