Нацбанку пропонують ліквідувати "Платинум Банк"

Фонд гарантування вкладів звернувся до Національного банку України з пропозицією про відкликання з 24 лютого 2017 року банківської ліцензії та ліквідацію банку Публічне акціонерне товариство "Платинум Банк".

Про це йдеться у повідомленні Фонду.

У зв'язку з початком ліквідації та необхідністю підготовки змін до Загального реєстру вкладників "Платинум Банку", Фонд гарантування тимчасово призупинив виплати за договорами, термін дії яких закінчився до введення тимчасової адміністрації.

Виплати гарантованої суми відшкодування у період ліквідації розпочнуться не пізніше 1 березня 2017 року. Вони здійснюватимуться відповідно до законодавства, тобто, не залежно від дати закінчення строку депозитного договору.

"Рішенням Фонду гарантування від 17 лютого 2017 року визнано таким, що не відбувся, конкурс з виведення неплатоспроможного банку "Платинум Банк" з ринку у способи, передбачені ст. 39 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", – зазначається у повідомленні.

ДОВІДКОВО:

Валюта балансу ПАТ "ПТБ" станом на 11 січня 2017 року становила 7,43 млрд грн. У активах левову частку становили кредити юридичних осіб балансовою вартістю 2,8 млрд грн, кредити фізичних осіб – 3,02 млрд грн, у пасивах депозити фізичних осіб – 5,4 млрд грн, з них під гарантії Фонду– 4,9 млрд грн.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
21.02.2017 16:18
Переглядів433
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг