В Україні здешевшає житло

В Україні плата за отримання дозволу на будівництво житла більше не буде входити у вартість самих будівель.

Як результат, будинки і квартири коштуватимуть дешевше для кінцевого споживача. Відповідне рішення ухвалили під час засідання Кабінету Міністрів України 10 березня, – пише Finanse.ua.

Зі слів заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова, за отримання дозвільних документів раніше доводилося доплачувати.

"Окрім вартості житла, українці змушені були платити і певну націнку за складність процедур. У результаті Україна посіла ганебне 140-те місце в рейтингу (Doing Business. – ред.) у цій сфері", – заявив він.

Також уряд скасував норму про те, що потрібно погоджувати вихідні дані щодо будов із ДСНС. Тепер всі обмеження повинні бути у відкритій архітектурній базі населеного пункту.

"Ще одна зміна, можливо, здасться смішною, але досі в Україні архітектор може проектувати будинки без професійної освіти. Архітектор – це потужна професія. Їй потрібно довго вчитися", – зазначив Максим Нефьодов.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
10.03.2017 17:23
Переглядів471
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:18
10.03.2017
Шалапін
А хто його купляє?
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг