В Україні ліквідують "Фінбанк"

Правління Національного банку України ухвалило рішення "Про віднесення Публічного акціонерного товариства "Фінбанк" до категорії неплатоспроможних".

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

За результатами діагностичного обстеження ПАТ "Фінбанк" Правління Національного банку України у жовтні 2016 року затвердило необхідний обсяг докапіталізації банку.

ПАТ "Фінбанк" подало до Національного банку програму капіталізації, яка передбачала виконання низки заходів з метою докапіталізації банку, але станом на 1 квітня 2017 року ці заходи не виконані. Таким чином, ПАТ "Фінбанк" не забезпечило подання до Національного банку України реалістичної програми капіталізації.

Також ПАТ "Фінбанк" не подало у визначені строки Національному банку план заходів щодо приведення діяльності банку у відповідність до вимог законодавства та нормативно-правових актів Національного банку України щодо операцій з пов'язаними з банком особами. Невжиття банком та акціонерами ПАТ "Фінбанк" запланованих заходів призвело до погіршення його фінансового стану.

У зв'язку із невизначеністю щодо можливих напрямів і джерел подальшої капіталізації акціонерами ПАТ "Фінбанк" було ухвалено рішення про ліквідацію банку та подано відповідний пакет документів до Національного банку України.

За даними Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, 99 % вкладників ПАТ "Фінбанк" отримають свої вклади у повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів суму у 200 тис. грн. Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають виплати у межах суми, гарантованої Фондом. Загальна гарантована сума відшкодування сягає 2.9 млн. грн.

Власниками істотної участі в банку є український бізнесмен Олександр Грановський (79,66 %).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
11.04.2017 08:25
Переглядів599
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг