Підприємства спиртової галузі готують до приватизації,– Роман Іванюк

За 2015 рік ДП "Укрспирт" підготували до процесу приватизації на 70%.

Виконувач обов'язків директора ДП "Укрспирт" Роман Іванюк заявив, що на сьогоднішній день виконано значну частину підготовчої роботи до приватизації: виявлені головні проблеми і шляхи їх вирішення, розроблені пропозиції по внесенню змін в нормативні акти, які регулюють роботу галузі, визначена мінімальна сума оцінки вартості підприємств, повідомляє видання Agronews.

У свою чергу, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі, який взяв участь у роботі тематичного круглого столу 3 грудня зауважив, що "ніяких об'єктивних причин тягнути з процесом приватизації немає".

Як повідомили в Мінагрополітики виданню Aagronews, вже є розроблений проект Закону України "Про особливості приватизації підприємств спиртової та лікеро-горілчаної промисловості", відбулися обговорення приватизації з усіма зацікавленими сторонами: потенційними покупцями, профсоюзом, трудовими колективами підприємств, Державною фіскальною службою та профільними міністерствами й відомостями.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
04.12.2015 15:30
Переглядів674
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг