Японія надасть Україні 300 млн доларів кредиту

Український прем'єр уклав угоду з японським урядом про позику у розмірі 300 млн доларів

Угоду підписували прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр фінансів Наталія Яресько та посол Японії в Україні Шігекі Сумі, повідомляє Еспресо.TV.

Посол Японії заявив, що минулого року Україні було виділено першу позику у розмірі 100 млн доларів США, тому загальна сума підтримки української економіки складає 400 млн доларів США.

"Народ Японії виявляє співчуття і солідарність із народом України, який стикнувся з безпрецедентною кризою, викликаною Росією. Японія буде продовжувати підтримувати український народ і боротися із незаконною анексією Криму і операцією з дестабілізацією на сході України", – додав Шігекі Сумі.

Посол Японії також заявив, що для продовження підтримки України, необхідно виконати умови, а саме боротися з корупцією і непрозорістю. "Сильні і незалежні суди і прокуратура", за словами представника Японії, допоможуть в цьому.

"Кредит, який ми сьогодні підписали має на меті підвищення ефективності і прозорості державного сектору, дерегуляцію і покращення умов ведення бізнесу та загалом посилення фінансової сфери нашої країни", – сказала Наталія Яресько.

За її словами, надання кредиту з боку уряду Японії стало можливим у зв'язку з тим, що Україна вже здійснила ряд структурних реформ у напрямку оздоровлення фінансової і банківської сфер.

Яценюк заявив, що цей кредит був виділений, тому що Україна "повністю виконує зобов'язання перед МВФ і іншими кредиторами".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
04.12.2015 16:55
Переглядів582
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг