В Україні з'явиться пам'ятна монета, присвячена "Євробаченню-2017" (фото)

Національний банк України відкарбує пам'ятну монету з нагоди проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017".

Про це повідомляється на сайті НБУ.

Національний банк України 11 травня 2017 року введе в обіг пам'ятну монету, присвячену проведенню 62-го пісенного конкурсу "Євробачення-2017" в Україні.

Пам'ятна монета "Пісенний конкурс "Євробачення-2017" виготовлена з нейзильберу та має номінал 5 гривень.

На аверсі монети на дзеркальному тлі розміщено стилізовану композицію: панорама Києва, на якій зображено Архістратига Михаїла. На реверсі монети зображені офіційний слоган та логотип пісенного конкурсу "Євробачення-2017": кольорове намисто, у центрі якого – синьо-жовте серце, а також написи EUROVISION SONG CONTEST KYIV 2017 та CELEBRATE DIVERSITY (Шануймо розмаїття).

Художниками ескізів монети стали Володимир Таран, Олександр Харук, Сергій Харук; скульптором – Анатолій Демяненко. Програмне моделювання здійснив Віталій Андріянов.

Тираж цієї пам'ятної монети – 40 000 штук, що дасть змогу значній кількості вболівальників конкурсу залишити собі своєрідний сувенір на згадку про подію.

У Національному банку зауважують, що увесь тираж пам'ятної монети "Пісенний конкурс "Євробачення-2017" реалізовуватиметься за ціною 46 гривень.

Також з метою широкого задоволення попиту громадян половина усього тиражу пам'ятної монети України "Пісенний конкурс "Євробачення-2017" (20 000 штук) продаватиметься через механізм попереднього on-line замовлення на офіційному сайті регулятора. Ця пам'ятна монета буде доступною для on-line замовлення з 05 до 15 травня 2017 року. Тобто у цей період можна забронювати для себе монету, присвячену культурній події, що відбувається цьогоріч у Києві. Кількість монет, доступних для on-line замовленнями однією особою, обмежена однією штукою.

Продаж пам'ятних монет, заброньованих через on-line замовлення, у Києві розпочнеться після 17 травня 2017 року, у регіонах – у міру надходження монет.

Пам'ятні монети України можна також придбати в регіональних пунктах продажу Національного банку України.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
09.05.2017 19:19
Переглядів1066
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг