Угорщина призупинила систематичні перевірки на своїх кордонах

Уряд Угорщини тимчасово призупиняє застосування правил ЄС про систематичні перевірки на своїх кордонах.

Про це повідомив Карой Контрат, заступник парламентського комітету Міністерства внутрішніх справ країни, – пише Мukachevo.net.

Зі слів Контрата, через застосування нових правил в деяких областях виникли довгі черги на пунктах перетину кордону, і є побоювання, що час очікування у літній пероід суттєво зросте.

Урядовець зазначив, що уряд Угорщини вважає за необхідне тимчасово призупинити систематичні заходи прикордонного контролю – відповідне рішення з цього питання буде найближчим часом опубліковано у офіційному бюлетені – і замість цього вводить цільовий прикордонний контроль.

"Угорщина із самого початку мала сумніви щодо цього закону та його втілення на практиці, що й підтвердилося ускладненнями за останні тижні", – сказав Контрат.

Він зазначив, що Брюссель має передусім звернути свою увагу на те, аби зупинити нелегальних мігрантів та займатися контролем і пошуком терористів. При цьому, це не має стосуватися такого важливого досягнення як вільне пересування громадян ЄС в межах Шенгенської зони.

Нагадаємо, що Рада Європейського союзу на початку квітня ввела нові правила перетину кордонів Шенгену – обов'язкові систематичні прикордонні перевірки, відповідно до яких мають суворо перевірятися як громадяни ЄС, так і громадяни третіх країн. У постанові йдеться, що державам-членам дозволено не проводити систематичні перевірки на кордонах, при умові, що послаблення контролю не викликатиме небезпеки.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
10.05.2017 14:51
Переглядів503
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг