Які соцмережі обирають українці (інфографіка)

Найбільш популярною соцмережею в Україні на сьогодні є російська мережа "Вконтакте".

Такі дані були отримані в результаті соціологічного опитування, проведеного на замовлення UIF Міжнародним інститутом соціальних технологій.

На першому місці, згідно з даними опитування Українського Інституту Майбутнього, знаходиться російська мережа "Вконтакте" – нею користуються 33 % опитаних. 25 % використовують для спілкування і пошуку інформації мережу "Однокласники". Мережу Facebook використовують 28,8 % опитаних.

Експерти зазначають, що це непогано, адже три роки тому в країні було повне домінування російських соціальних мереж. Сьогодні вони "здають позиції". Але, на жаль, не так швидко як цього б хотілося.

В регіональному розрізі є розбіжності у поширенні різних соціальних мереж. Наприклад, соцмережа "Вконтакте" більш популярна на півдні України, а Facebook більш цікавий жителям сходу, заходу і півночі України. Але при цьому розрив з центром і півднем у Facebook невеликий – 5-7%. Як бачимо, соцмережа "Однокласники" менш поширена на півночі, а ось на півдні і заході України вона має непогані позиції.

Що стосується вікових уподобань, то підтверджується версія, що "Вконтакте" є соціальною мережею, яку обирає молодь – 80,6 %, а ось до Facebook більше тяжіє старша вікова аудиторія 25-34 і 35-49, хоча навіть цей сегмент програє "Вконтакте", хоча і не дуже сильно.

Довідково:

Соціологічне опитування було проведене на замовлення UIF Міжнародним інститутом соціальних технологій 21-28 листопада 2016 р. у 106 населених пунктах в усіх областях України, за винятком АРК Крим та тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Розмір вибірки: 2000 осіб. Теоретична похибка вибірки: 2,3 % при довірчій імовірності 0,95.

Нагадаємо: Президент України Петро Порошенко запровадив у дію рішення РНБО про продовження санкцій проти Росії, які, зокрема, передбачають блокування доступу до таких соцмереж: "ВКонтакте" і "Однокласники".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
16.05.2017 16:06
Переглядів1918
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг