У Мінагрополітики презентували логотип для маркування органічних продуктів

Державний логотип для органічної продукції

Автором логотипу стала випускниця Харківської державної академії дизайну і мистецтв Поліна Макарова.

Завдяки маркуванню цим логотипом можна буде розпізнати вітчизняну органічну продукцію. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України у facebook

"Мінагрополітики презентувало державний логотип для органічної продукції. Завдяки йому органічні продукти, виробництво яких повністю відповідає вимогам Закону "Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини", можна буде розпізнати за маркуванням на полицях магазинів як в Україні, так і за її межами", - зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України - керівник апарату Інна Гребенюк під час прес-конференції з презентації логотипу.

Вона розповіла, що створенню логотипу передувало проведення всеукраїнського конкурсу, організаторами якого виступив Департамент продовольства Мінагрополітики у співпраці із представниками громадськості та Швейцарським бюро співробітництва в Україні.

"Участь у конкурсі взяли учасники із 11 областей України. Комітет з оцінювання, до складу якого ввійшли представники органів державної влади та експерти органічного ринку, визначив найкращим малюнок випускниці Харківської державної академії дизайну і мистецтв Поліни Макарової", - наголосила Інна Гребенюк.

Вона також зазначила, що кількість сертифікованих операторів органічного ринку нині наближається до 300, а в асортименті органічної продукції більше 100 товарів українського виробництва.

"Вітчизняна органічна продукція має великий експортний потенціал, оскільки попит від міжнародних покупців із країн ЄС, Швейцарії, США тощо є високим і постійно зростає. Мінагрополітики бачить перспективи аграрного розвитку України саме у сфері органічного та природнього виробництва. Впевнена, що подальша співпраця із вітчизняними партнерами та європейською спільнотою сприятиме розвитку українського органічного ринку та агросектору в цілому", - зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
07.02.2016 19:31
Переглядів1181
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг