Ryanair відмовився від обов'язкової візової перевірки для українців

Ірландський лоукостер Ryanair скасував обов'язкову вимогу для громадян України щодо проходження візової перевірки під час здійснення рейсів в межах Шенгенської зони.

Про це повідомляє "Економічна правда", посилаючись на портал avianews.com.

У прес-службі Ryanair цю інформацію підтвердили, зазначивши, що візова перевірка скасована для всіх громадян держав, що не входять в Європейську економічну зону, які подорожують в межах Шенгенської зони.

У компанії повідомили, що ці зміни планувалися заздалегідь і ніяк не пов'язані з введенням безвізового режиму для поїздок в ЄС для громадян України.

Раніше громадяни держав, що не входять в Європейську економічну зону, не могли користуватися мобільними посадочними талонами Ryanair і зобов'язані були проходити візову перевірку з роздрукованими посадочними талонами навіть на рейсах в межах Шенгенської зони. У разі, якщо така перевірка не була пройдена, мандрівникові могли відмовити в посадці на рейс.

Подібного роду перевірки зараз практикує інший лоукостер Wizz Air. Великі європейські авіакомпанії, що працюють за класичною моделлю, перевіряють паспорти пасажирів в разі потреби безпосередньо перед посадкою в літак.

Нагадаємо: з 11 червня громадяни України, які мають дійсні біометричні паспорти, зможуть відвідувати без отримання візи 22 держави ЄС, що входять до Шенгенської зони (Австрія, Бельгія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія і Швеція), чотири держави ЄС, що не входять в Шенген (Болгарія, Кіпр, Румунія і Хорватія), а також чотири держави, що не входять в ЄС, але є учасниками Шенгенської угоди (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія і Швейцарія).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
08.06.2017 17:36
Переглядів656
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг