Як зменшити відшкодування відсотків за програмою "теплих кредитів"

Ресурс, який сьогодні залучається українськими родинами на проведення енергоефективних заходів, є в банківському секторі. Днями відбулося обговорення з представниками Приватбанку, Ощадбанку, Укргазбанку, Укрексімбанку щодо зменшення навантаження за кредитними відсоткам. Держава і міжнародні партнери готові співфінансувати відшкодування тіла кредиту (за програмою "теплих кредитів") до 50 %.

Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, – інформує "Урядовий портал".

"Крім програми "теплих кредитів", інструментів Фонду енергоефективності, ми розробили для місцевого самоврядування систему програм здешевлення кредитів на енергоефективність, які вже прийняли муніципалітети", – зазначив Геннадій Зубко.

Він повідомив, що минулого року працювало 216 муніципальних програм, у 2017-му – вже 287 за різними напрямками.

"На сьогоднішній день 4 державні банки вже почали між собою конкурувати за споживача, який звертається за програмою "теплих" кредитів. Запустивши Фонд енергоефективності, ми зможемо розширити перелік банків, залучити банки з іноземними інвестиціями, які зможуть долучитися до програми "теплих" кредитів, і таким чином конкурувати кредитною ставкою за споживача. Хочу відмітити, що програма "теплих" кредитів буде продовжена і надалі. І в першу чергу вона буде працювати з індивідуальним сектором", – наголосив Геннадій Зубко.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
09.06.2017 17:16
Переглядів981
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг