Іноземцям в Україні спростили правила роботи

Іноземцям спростили правила роботи та тимчасового працевлаштування в Україні. Президент підписав новий закон, який спростить для них не лише працевлаштування, а й тимчасове проживання.

Документ набере чинності у вересні. Водночас, громадяни інших країн та експерти вже говорять про його переваги, – інформує 24 телеканал.

Голландець Майкл Хондер уже п'ятий рік перебуває в Україні. Чоловік працює в компанії з вирощування тепличного салату, відповідає за якість товару та його реалізацію. Зі слів чоловіка, дозвіл на тимчасове проживання отримати в Україні дуже важко.

Зазвичай з документами Майклу допомагали юристи підприємства. Його директор доводив держустановам, що фірмі потрібен саме цей іноземний фахівець.

Наприкінці червня Президент України підписав закон, який вносить зміни в правила працевлаштування та тимчасового проживання іноземців.

Процедуру отримання дозволу на працевлаштування спростили для іноземних засновників та бенефіціарів, випускників університетів, які входять до сотні світового рейтингу, іноземних ІТ-професіоналів та працівників творчих професій.

Роботодавцю більше не потрібно подавати заявку про вільну вакансію для іноземця у Центр зайнятості. Замість семи документів для дозволу на працевлаштування громадянам інших країн, тепер треба буде лише чотири. Посвідка ж на проживання діятиме впродовж трьох років, а не рік як раніше.

"В країнах Європейських держав підстава для оформлення права на тимчасове проживання – це інвестиції. У різних країнах різні суми. В Україні ми запровадили мінімальний внесок інвестора в економіку країни, яка надаватиме йому право отримати посвідку. Це 100 тисяч євро або еквівалент в іншій валюті", – повідомила співавторка закону Христина Онищенко.

Сам закон набере чинності 27 вересня 2017 року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
07.07.2017 12:55
Переглядів1616
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018 14-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг