Українці в Польщі почали більше заробляти

Громадяни України дедалі більше заробляють і витрачають у Польщі.

Про це інформує Польське радіо з посиланням на місцеві ЗМІ.

Зростають також очікування українців щодо заробітної плати. Наслідком дедалі більших прибутків є також той факт, що на ринку пропозицій працевлаштування з'являються пропозиції роботи, пристосовані до потреб українців.

Кшиштоф Інґльот з компанії Work Service наголошує, що поліпшення становища українців, які працюють у Польщі також пов'язано зі збільшенням мінімальної заробітної плати. Ставки в Польщі зросли, в середньому, з 8-ми до 13-ти злотих за годину праці, тобто до, приблизно, 3 євро.

Видання підкреслює теж, що на польському ринку праці з'являється дедалі більше крамниць, які пропонують продукти з України, зокрема, шоколад, харчові продукти і косметику. Оператори телезв'язку, банки і ресторани теж добачають вигоду від присутності українців у Польщі, і ввели послуги адресовані спеціально громадянам України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОБОТА І БЕЗВІЗ: ЯКІ ЗМІНИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ПІДГОТУВАЛА ПОЛЬЩА

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
10.07.2017 13:16
Переглядів3252
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг