Уряд пообіцяв створити фонд для підтримки стартапів

Уряд виступає за створення великого фонду для підтримки українських стартапів, який може бути профінансований за рахунок Державного бюджету та коштом великих міжнародних інвесторів.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, – повідомляє "Урядовий портал".

Інвестори зацікавленні вкладати кошти в низку галузей України, зокрема ІТ-сферу, кібербезпеку, технології подвійного призначення, військові технології. І створення фонду могло б сприяти оптимізації процесу пошуку та запрошення інвесторів рівня, приміром, Європейського інвестиційного фонду.

Прем'єр висловив переконання, що в Україні потрібно "створити замкнену екосистему підтримки інвестицій та інновацій", яка сприятиме розробці технологічних рішень та впровадженню їх в економіку, а заразом зніме накопичені проблеми інвестиційного розвитку в частині, зокрема тиску на бізнес.

Він нагадав, що зараз вже є чотири дієві механізми такої системи: Офіс залучення та підтримки інвестицій Ukraine Invest, Національний комітет з промислового розвитку, Офіс з просування експорту, Рада з підтримки інновацій.

"Це такі інструменти, які дозволяють нам системно вирішувати проблеми", – сказав Глава Уряду.* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
22.07.2017 14:48
Переглядів1623
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018 14-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг