"Свобода" порушила правила фінансування на 2,3 мільйони гривень, - НАЗК

У Дарницькому районному суді Києва порушили провадження про притягнення до адміністративної відповідальності головного бухгалтера політичної партії "Свобода".

Про це повідомляє "Слово і Діло", посилаючись на прес-центр Національного агентства з питань запобігання корупції.

Департамент з питань запобігання політичній корупції НАЗК за результатом аналізу звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за ІV квартал 2016 року виявив порушення у порядку отримання внесків на підтримку політичної партії.

Зокрема, були виявлені невідповідності між прізвищами осіб, що здійснювали грошові внески, у звіті партії та на банківських виписках.

Національне агентство виявило, що 11 платежів на загальну суму 2,3 млн грн були внесені протягом листопада-грудня 2016 року в касу банку головним бухгалтером політсили Ярославом Пелешаком.

Таким чином, Ярослав Пелешак порушив встановлений законом порядок отримання внеску на підтримку політичної партії. Відповідно до порядку, грошові внески на користь політичної партії здійснюються через банківські операції особисто фізичними особами з встановленням установою банку персональної інформації щодо внескодавців.

Відповідне порушення передбачає штраф з конфіскацією суми внеску на користь держави. Загальний розмір внеску, що підлягає конфіскації, становить 2,3 млн гривень.

Наразі розгляд справи перенесено на 4 вересня 2017 року.

За даними НАЗК, з політичних партій до державного бюджету має бути стягнено майже 1 мільйон 300 тисяч гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
01.08.2017 13:34
Переглядів1976
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг