Два українські банки об'єднаються в один

На зборах акціонерів "Індустріалбанку" та "Експрес-банку" був затверджений план реорганізації "Експрес-банку" і приєднання його до "Індустріалбанку".

Про це повідомляє "Новое Время", посилаючись на повідомлення "Індустріалбанку".

На зборах визначили склад правління об'єднаного банку.

"Рішенням акціонерів буде проведена реорганізація "Експрес-банку" з приєднанням його до "Індустріалбанку". Завдяки спрощеній процедурі, визначеної законом "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків", процес буде пройдений в більш короткі терміни", – йдеться в повідомленні.

У банку повідомили, що головою правління об'єднаного банку затверджений Михайло Букрєєв.

Склад Правління буде сформований з представників двох банків. До нього увійдуть: Владислав Дідовець, Артем Лазня, Влад Верченко, Інна Завадська та Ірина Мар'янко.

Власний капітал об'єднаного банку становитиме 1,352 млрд грн, активи – 4,024 млрд грн, а кількість відділень зросте до 125.

Довідково:

"Індустріалбанк" і "Експрес-банк" мають загальну групу акціонерів. Роза Дворецька, Ігор Дворецький і Анна Дворецька володіють 70 % статутного капіталу "Індустріалбанку", а в "Експрес-банку" Розі та Ігорю Дворецьким належить 80 % статутного капіталу.

Ігор і Володимир Дворецькі є колишніми співвласниками "Запоріжсталі".

Узгодження плану реорганізації отримано від НБУ 14 липня 2017 року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
02.08.2017 18:51
Переглядів915
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018 14-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг