У Мінсоцполітики не бачать підстав для підвищення ціни на газ

Зараз немає жодних економічних передумов для підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги і газ.

Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, – повідомляє Урядовий портал.

"Сьогодні інфляційні тенденції є абсолютно прогнозованими – на рівні, який зафіксований у Державному бюджеті, – вже тривалий час зберігається стабільність національної валюти. Тому жодних підстав для підвищення ціни на газ та тарифів на житлово-комунальні послуги немає. І я особисто як член уряду жодних рішень щодо підвищення ціни на газ не підтримаю", – сказав він.

Коментуючи можливість введення абонплати за газ, Розенко наголосив на тому, що незважаючи на формулу розрахунку, вартість газу не повинна підвищитися.

"Неважливо, скільки буде складових цього тарифу. Головне – ціна на газ не повинна бути підвищена. Визначення формули – це винятково компетенція НКРЕКП. Для мене як для урядовця важливо, щоб при цьому не був порушений баланс і щоб вартість за газ не була вищою, ніж зафіксована у бюджеті", – наголосив Розенко.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
04.08.2017 13:56
Переглядів721
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг