Уряд шукатиме кошти на удосконалення електронної бази з питань освіти

Мінфін та МОН опрацюють можливість виділення бюджетних коштів на удосконалення Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, – повідомляє "Урядовий портал".

За підсумками вступної кампанії 2017 року, Єдина державна електронна база з питань освіти довела свою ефективність, але потребує додаткової уваги для усунення всіх існуючих операційних недоліків.

"Сьогодні можливо гарантувати, що труднощі були, але сьогодні усі питання врегульовані і система довела свою здатність об'єктивно розглядати результати. І фактично сьогодні усі зараховані (до вищих навчальних закладів), – наголосив Володимир Гройсман. – Система готова, і вже у наступній кампанії проблем у нас не буде".

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич роз'яснила, що проблеми, що виникали, були пов'язані у першу чергу з запровадженням нового програмного обслуговування. Але сьогодні, відповідно до укладеного договору, інститут-розробник програмного забезпечення протягом року зобов'язаний повністю усунути будь-які недоліки, розвинути і вдосконалити сервіси, які потрібні університетам.

Глава Уряду звернув увагу, що складнощі подолано, і відтепер жодне втручання в систему неможливе, адже програмне забезпечення – це державна власність.

"Головна перемога – що це програмне забезпечення є державним і "приватники" не впливають на управління цим процесом. Це важливо з точки зору безпеки, – сказав Прем'єр-міністр. – Дуже важливо, щоб система, яку сьогодні створює Міністерство освіти і науки, була відкритою, конкурентною, щоб молоді люди могли вступити в той навчальний заклад, який, вони вважають, дасть можливість їм стати більш конкурентними і отримати більш якісні знання".

За даними МОН, наразі відбулося зарахування на місця бюджетного замовлення, майже 90 % вступників – зараховані, видано відповідні накази, триває перерозподіл залишку місць серед пільгових категорій, що мають переважне право на отримання місця державного замовлення. Міністерство також працює над вирішенням поточних проблем та проаналізує труднощі вступної кампанії, що виникали, зокрема щодо застосування "сільського коефіцієнту" та інших новацій, щоб не допустити їх у наступному році.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
08.08.2017 16:02
Переглядів836
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг