"Укрзалізниця" планує підвищення тарифів на вантажоперевезення

ПАТ "Укрзалізниця" в оновленому проекті фінплану на 2017 рік очікує, що індексація тарифів на вантажні перевезення відбудеться в жовтні – вони виростуть на 22,5%.

Про це інформує Центр транспортних стратегій.

Індексація тарифів на перевезення пасажирів в межах України в 2017 році не передбачена.

Нагадаємо, виконувач обов'язків керівника УЗ Євген Кравцов сподівається, що вдасться перейти на щорічну зміну тарифів залежно від індексу промислових цін. Це, на його думку, буде об'єктивний механізм індексації тарифів.

На початку літа "Укрзалізниця" пропонувала бізнесу домовитися про нові принципи формування тарифів на вантажні перевезення на термін 3-5 років, починаючи з 2019 року

На початку року УЗ сподівалася, що тарифи на залізничні перевезення вантажів в межах країни виростуть на 25 % з лютого, однак Державна регуляторна служба відмовилася погоджувати відповідний проект наказу Мінінфраструктури.

У тарифній дискусії бізнес неодноразово звертав увагу, що УЗ необхідно підвищувати ефективність роботи і краще боротися з корупцією, щоб додаткові кошти від підвищення не розтрачувалися даремно. Крім того, пропонувалося до підвищення тарифів оприлюднювати складові собівартості вантажоперевезень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
16.08.2017 12:19
Переглядів987
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг