Україна та Польща запустили спільний аграрний проект

Новий українсько-польський проект започаткували активісти України та Польщі задля створення необідних умов для започаткування власної справи у авграрному секторі.

Насамперед проект спрямований на співпрацю із жителями сільської місцевості Волині, а також учасниками АТО та переселенцями (не менше 60 осіб).

Упродовж серпня-грудня 2017 року найкращі фахівці обох держав організують ряд тренінгів, аби представити та навчити використовувати новітні технології ведення ягідництва та садівництва. Учасники проекту матимуть змогу відвідати та на власні очі побачити, як працюють найкращі на сьогодні агропідприємства України та Польщі.

Також в рамках проекту заплановано проведення україно-польського агрофоруму для налагодження подальшої системної співпраці з польськими партнерами.
Аби взяти участь у проекті, потрібно до 17:00 28 серпня заповнити онлайн-анкету.

Проект "Підтримка україно-польських ініціатив щодо розвитку садівництва та ягідництва у Волинській області" реалізується ВОГО "Фонд місцевого розвитку" (Україна), благодійним фондом "Вектор соціальної ініціативи" (Україна), Товариством Інтеграція Європа-Схід (Польща), Фундацією Європейська Академія Самоврядування (Польща) за сприяння Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку в рамках фінансування Міністерства закордонних справ РП ("Польська допомога").

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
18.08.2017 17:48
Переглядів2251
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг