Кабмін передав 100% акцій "Нафтогазу" Мінекономіки

Кабінет Міністрів України в рамках реформи корпоративного управління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" ухвалив новий статут компанії і передав 100% акцій холдингу, які належать державі, в управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Про це йдеться в постанові уряду №1002, опублікованій на сайті Кабміну, що оприлюднена сьогодні в газеті "Урядовий кур'єр", - інформує Укрінформ.

Постановою затверджено статут публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"; Положення про наглядову раду публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"; Положення про правління публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", які діятимуть з 1 квітня 2017 року.

Урядова постанова забороняє втручання та перешкоджання господарській діяльності компанії з боку органів державної влади, політичних партій та громадських організацій, їх посадових та службових осіб.

Склад наглядової ради компанії визначено у кількості п'яти осіб, троє з яких мають відповідати критеріям незалежності, визначеним законодавством.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
08.12.2015 12:27
Переглядів636
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
26-09-2018 25-09-2018 24-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг