Продаж валюти для клієнтів "Приват24" призупинили

"Приватбанк" призупинив продаж іноземної валюти для клієнтів "Приват24".

Про це повідомив колишній перший заступник голови правління банку Олег Гороховський.

"Сьогодні вночі (31.08.2017) Приватбанк призупиняє продаж інвалюти клієнтам в "Приват24" і інших дистанційного каналах обслуговування", – написав Гороховський у Facebook. – "Купівля валюти у клієнтів залишається поки в такому вигляді, але протягом тижня будуть введені обмеження за часом проведення операцій (тільки в робочі дні з 10:00 до 16:00)".

У банку інформацію підтвердили, – пише Економічна правда.

"У зв'язку з вимогою законодавства України здійснювати безготівкові валютно-обмінні операції винятково через Міжбанківський валютний ринок (МВР), регламент проведення таких операцій змінюється відповідно до правил МВР", – заявили у прес-службі.

"Продати валюту у дистанційних каналах банку можна у робочі дні з 10:00 до 16:00 за поточним курсом на момент проведення операції. Купівля валюти можлива тільки у відділенні "Приватбанку", – заявили у банку.

Також наголошується, що зараз "Приватбанк" розробляє новий функціонал сервісу онлайн-покупки валюти, через що тимчасово приймання заявок на цей вид операцій припинено.

"Придбати валюту задля переказу за кордон можна на сторінках "SWIFT-платежі" та "Перекази", – повідомили у прес-службі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
01.09.2017 16:16
Переглядів922
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг