Гройсман сказав, якою має бути школа в Україні

Українська школа, яка переходить до нових стандартів навчання, має стати цифровою і максимально технологічною.

Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із старшокласниками Навчально-виховного комплексу "Ерудит" у Києві у п'ятницю, 1 вересня , – пише "Урядовий портал".

"Ми закладаємо 1 млрд грн для модернізації програм 1-4 класів. Я би хотів, щоби у дітей 1-4 класів – все одразу ми зробити не зможемо – щоб були у дітей інтерактивні дошки, планшети, усі необхідні компоненти для сучасного навчання. Це наше завдання, і з наступного року ми розпочинаємо. Я вважаю, що українська школа має стати цифровою. Технології треба впроваджувати у навчання, тому що світ змінюється, і ці технології мають бути доступні з періоду навчання навіть у дитячому садочку", - сказав Володимир Гройсман.

Він також нагадав, що Уряд веде переговори з урядами країн-партнерів про можливість закупівлі сучасного навчального продукту, максимально адаптованого до умов та вимог української школи.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
02.09.2017 12:33
Переглядів675
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг