З вчителів зняли обов'язок займатися переписом учнів

Українським вчителям більше не потрібно буде робити перепис та вести облік дітей, охоплених освітою.

Таке рішення прийняв Уряд сьогодні, 13 вересня 2017 року, затвердивши Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, – повідомляє "Урядовий портал".

Цей документ замінить Інструкцію з обліку дітей і підлітків шкільного віку, що була затверджена ще 2000 року.

Під час прийняття зазначеного рішення Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман нагадав, що у рамках цьогорічної серпневої конференції педагогічних працівників до нього зверталися вчителі з проханням зняти з них обов'язки щодо всеобучу.

У Порядку, зокрема, вказано, що ведення обліку дітей шкільного віку здійснюють районні, районні у містах держадміністрації та міські, селищні, сільські ради, у тому числі ОТГ, їх виконавчі органи із залученням відповідних територіальних органів Нацполіції та служб у справах дітей. Їм заборонено залучати працівників навчальних закладів до організації та ведення цього обліку.

Нагадаємо: раніше Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич наголосила, що "вчителі не мають ходити по будинках та шукати дітей, не охоплених навчанням, адже це завдання соціальних служб".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
13.09.2017 16:02
Переглядів1372
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:06
13.09.2017
Проффесор :)
о, то це й правильно. Більше часу на репетиторство буде. Лайк
останні новини
20-07-2018 19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг