Це серйозна підготовка до великої війни, - генерал НАТО про "Захід-2017"

Спільні масштабні військові навчання Росії і Білорусі "Захід-2017", які проходять із 14 по 20 вересня 2017 року, схожі на підготовку до великої війни.

Про це заявив голова Військового комітету НАТО генерал Петро Павло, – повідомляє "РБК-Україна", посилаючись на Delfi.

Зі слів чеського генерала, альянс активізував своє прагнення відновити військові зв'язки з Росією, щоб під час маневрів уникнути "небажаних потенційно можливих інцидентів".

Незважаючи на твердження Москви, що "НАТО не вважається ворогом" і що "навчання не спрямовані проти альянсу", чеський генерал нагадав, що РФ не дотримувалася встановленого принципу щодо маневрів. У Росії стверджують, що в навчаннях беруть участь близько 12,7 тис. військовослужбовців, однак, як заявив Павло, в "Заході-2017" задіяні від 70 до 100 тис. військових.

"У цілому те, що ми бачимо, це серйозна підготовка до великої війни", – вважає генерал НАТО.

Він додав, що "якщо дивитися на навчання так, як їх представляє Росія, хвилювань не було б, але якщо дивитися на них більш широко, то у нас повинна бути стурбованість, оскільки ці навчання не повністю "прозорі".

"У нас висока концентрація військових сил у країнах Балтії і в Чорному морі, тому потенційно виникнення інцидентів є досить високим через людські фактори або технічну помилку. Ми повинні бути впевнені, що не відбудеться ескалації конфлікту в результаті ненавмисних інцидентів", – зазначив Павло.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
18.09.2017 10:19
Переглядів3943
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-06-2018 22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг