Чому інвестори не довіряють Україні (інфографіка)

Корупція та недовіра до судової системи відлякують інвесторів більше, ніж військовий конфлікт та фінансова нестабільність.

Такі результати опитування, проведеного Європейською бізнес-асоціацією, інвестиційною компанією Dragon Capital та Центром економічної стратегії, – повідомляє "Новое время".

92 % з респондентів або інвестують в Україну зараз, або інвестували у минулому.

Результати дослідження міжнародних компаній – наявних та потенційних інвесторів до України – показали, за якими параметрами український інвестиційний клімат є неконкурентним та у якому напрямку, насамперед, необхідно спрямовувати зусилля на державному рівні

Головними бар'єрами для іноземних інвесторів в Україні, як і минулого року, є широко розповсюджена корупція та недовіра до судової системи (середня оцінка – 8 та 7 балів з 10 можливих відповідно).

Респонденти цього року переконані, що негативний вплив на інвестиційний клімат від монополізації ринків та захоплення влади олігархами вище (6 балів), ніж від військового конфлікту з Росією, а також непередбачуваності валютного курсу та нестабільності фінансової системи країни (5 балів).

Відповідно до результатів дослідження, частка опитаних іноземних інвесторів, що, попри всі бар'єри, прийняла рішення інвестувати в Україну, та тих, хто активно шукає можливості для бізнесу в країні, трохи збільшилась у порівнянні з показником 2016 року (до 40 % та 22 % відповідно). Отже, попри негативні фактори, Україна залишається потенційно цікавою державою для залучення інвестицій.

Довідково:

Опитування здійснила компанія GfK Україна. Цього року в опитуванні взяли участь 77 респондентів, серед яких клієнти Dragon Capital та іноземні інвестори-члени Европейської бізнес асоціації. Дата проведення: серпень-вересень 2017 року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
19.09.2017 11:11
Переглядів1260
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:28
19.09.2017
щшщш
щшшшщ
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг