Влада хоче підняти рівень сільської медицини

На розвиток системи охорони здоров'я у селах у 2018 році влада до бюджету заклала додатковий 1 млрд грн.

Проект реформування сільської медицини передбачає розвиток інфраструктури та додаткового фінансування для охорони здоров'я в селах. Він призначений створити умови для залучення в сільську місцевість, де проживає 13 мільйонів українців або 30% населення, лікарів та медичних працівників, - про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я України.

Припускається будівництво додаткових амбулаторій з можливістю проживання сім'ї лікаря, придбання автомобілів для лікарів, щоб вони могли їздити селами, а також створення можливостей для отримання освіти та підвищення кваліфікації.

Сьогодні всього 17% фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій забезпечені транспортом. Не вистачає обладнання, ліків, у значній частині фельдшерсько-акушерських пунктів немає медичних працівників.

Лікарям надають можливість консультуватися з колегами за допомогою відеозв'язку.

Для цього передбачається проведення мережі Інтернет у всіх, навіть віддалених селах, в рамках розвитку медичної інфраструктури.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
23.09.2017 20:17
Переглядів642
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг