Порошенко підписав Закон України "Про освіту"

Президент України підписав Закон України № 2145-VІІІ "Про освіту", ухвалений Верховною Радою України 5 вересня 2017 року.

Ухвалення цього закону дозволить провести глибоку освітню реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. Він забезпечить реальні кроки до зарахування України до європейського освітнього простору, – інформує Адміністрації Президента.

"Це – одна із найголовніших реформ, бо від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої", – зазначив Петро Порошенко.

Президент наголосив, що закон підвищує роль державної української мови в освітньому процесі. Закон забезпечує рівні можливості для всіх, бо гарантує кожному випускнику високий рівень володіння мовою, необхідний для успішної кар'єри в Україні.

В той же час Порошенко підкреслив важливість дотримання при здобутті освіти гуманітарних прав національних меншин, які проживають на території України.

"Україна демонструвала й надалі демонструватиме таке ставлення до прав національних меншин, яке відповідає нашим міжнародним зобов'язанням, перебуває в гармонії з європейськими стандартами і є взірцем для сусідніх країн", – наголосив Петро Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАКОН "ПРО ОСВІТУ": ТОП-5 ОСНОВНИХ ЗМІН

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
26.09.2017 08:45
Переглядів1184
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:07
26.09.2017
Дрозд
А тепер виплатіть зарплату працівникам СНУ
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг