У мережі оприлюднили дані 90 тисяч українських політиків

27 вересня Рух ЧЕСНО разом із журналістами та науковцями Юлією Мостовою, Ярославом Грицаком та Вахтангом Кіпіані представили першу в Україні онлайн-платформу "Політична пам'ять", де зібрані досьє на 90 тисяч українських політиків усіх рівнів, які хоч раз балотувались на виборах від часів проголошення незалежності нашої держави, а також профілі 290 політичних партій та 78 виборчих блоків. Це зібрані в одному місці дані ЦВК, ВРУ, місцевих рад, партійних сайтів, НАЗК, агітаційні архіви "Історичної правди" та медійні архіви. Представлені відсортовані дані з понад 500 аналітичних оглядів ЧЕСНО за тисячами політиків з переходами по партіям, фігуруванням в антикорупційних розслідуваннях, кнопкодавством, прогулами сесій, е-деклараціям, програмами та агітацією, фінансовими звітами, звітами за діяльність. Ресурс покликаний змінити підхід до електорального вибору українців з суто емоційного на раціональний.

"Люди сприймають політиків насамперед емоційно, і це відбувається не лише в нашій країні. Це дає можливість фахівцям дуже вправно маніпулювати суспільством. Емоційний вибір має брата-близнюка —​ економічний вибір. Це ми так сором'язливо називаємо скуповування голосів. Звичайно, є люди, які роблять свідомий вибір, читають і порівнюють програми кандидатів. Але їх від 1,5 % до 5%. Тому, аби не втратити своє майбутнє, серед усіх реформ головною я вбачаю реформу менталітету", - зазначила головна редакторка "Дзеркала тижня" Юлія Мостова.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
28.09.2017 15:10
Переглядів777
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг