Україна зайняла 11 місце серед економічно невільних країн

Україна опустилася на 149 місце за економічною свободою в рейтингу 159 країн і територій, тоді як торік посідала 135 місце.

Про це йдеться в доповіді "Економічна свобода в світі: щорічний звіт-2017" Інституту Фрайзера. Інформує finance.ua

Доповідь складена на основі статистики по кожній країні за 2015 рік (останній рік, доступний для порівняння даних).

На перших місцях рейтингу Гонконг і Сінгапур, в топ-10 також увійшли Нова Зеландія, Швейцарія, Ірландія, Великобританія, Маврикій, Грузія, Австралія і Естонія.

10 країн з найнижчою економічною свободою – Іран, Чад, М'янма, Сирія, Лівія, Аргентина, Алжир, Республіка Конго, Центральноафриканська республіка і останнє, 159-е місце – Венесуела.

Критеріями економічної свободи, згідно з методологією Інституту Фрайзера, є особистий вибір, добровільний обмін, свобода виходити на ринки і конкурувати, безпека особистості і захищеність приватної власності.

Індекс вимірює 42 показники в п'яти сферах: частка держави: тягар податків і державні витрати; правова структура і захист прав власності; доступ до стабільних, забезпечених грошей; свобода міжнародної торгівлі; регулювання кредитування, праці та бізнесу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
01.10.2017 15:32
Переглядів475
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг