"Роттердам+" хочуть скасувати в Європейському суді з прав людини

Фото: з соцмережі Facebook

Колишній член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Андрій Герус подав скаргу у Європейський суд з прав людини на тарифи "Роттердам+".

Про це він написав у мережі Facebook.

Експерт зазначає, що формула "Роттердам+" працює із квітня 2016 року. Кожен місяць вона приносить близько 1 млрд грн необґрунтованих надприбутків тепловій генерації, 75 % якої належить компаніі "ДТЕК" Р. Ахметова. На сьогодні це вже 19 млрд грн.

Андрій Герус зазначив, що, захищаючи свої права, він пройшов всі етапи українського правосуддя.

"1. В київському Окружному адмінсуді нас судив суддя Іщук. Він відомий тим, що відмінив конкурсне призначення керівника Центренерго, бо це нібито шкодить інтересам якогось власника 0,001 % акцій. Було цілий ряд процедурних та процесуальних порушень. Суддя відмовив нам у всіх клопотаннях щодо залучення свідків, які ми ініціювали, щоб розібратися у питанні по суті.

2. В апеляційному адмінсуді судді теж відмовили у залученні свідків і за 15 хв. вирішили, що Роттердам+ це нормально.

3. В касаційному суді наше звернення відхили навіть без запрошення нас, як позивача", – розповів Герус.

Таким чином, зазначає економіст, всі українські споживачі через такі рішення, як "Роттердам+", позбавлені права на справедливе, обґрунтоване та законне тарифоутворення.

"Європейська комісія ще весною заявляла про контраверсійність цієї формули. На відміну від європейських, наші чиновники та керівники держави роблять вигляд, що проблеми немає. Тому далі будемо шукати справедливість у ЄСПЛ та інших європейських органах", – додав він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
03.10.2017 22:15
Переглядів763
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг