Кожен п'ятий українець у Польщі працює без договору

Відповідно до досліджень, 22% українських працівників у Польщі стали жертвами зловживань.

Безробіття у Польщі зменшилося з 7% у серпні до 6,9% у вересні, – відзначили у Міністерстві сім'ї, праці та соціальної політики. Головна економістка Поштового банку Польщі Моніка Куртек наголосила, що якщо цю інформацію підтвердить Головне статистичне управління, то це означатиме, що рівень безробіття буде найменшим від 1991 року. За підрахунками міністерства, число безробітних у кінці вересня склало 117 400, - повідомляє "Польське радіо".

Моніка Куртек додала, що розрахунки відомства праці свідчать про те, що безробіття у Польщі може бути ще меншим. За її словами, ситуація на ринку праці поліпшиться, хоча у найближчі місяці у зв'язку із завершенням сезонних робіт рівень безробіття може трохи збільшитися.

Дані Головного статистичного управління про рівень безробіття у вересні стануть відомими 24 жовтня.

Тим часом, польські компанії все частіше наймають іноземців, цим займається 40% підприємців, а приблизно 60% планують працевлаштовувати громадян інших країн, йдеться у дослідженні Business Centre Club та Міжнародної організації з міграції (IOM). Головною причиною, чому польські працедавці вирішують наймати працівників з-за кордону, є брак польських працівників з необхідними класифікаціями.

Дослідження на замовлення IOM, проведене серед іммігрантів з України, показало, що кожен п'ятий з них працює без договору, а 22% стали жертвами зловживань. А відтак необхідно докласти зусиль, аби відповідні відомства поліпшили усі процедури та зменшили час очікування на документи, – стверджують експерти.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
06.10.2017 18:18
Переглядів291
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг