"Укрзалізниця" надаватиме житло своїм працівникам

Для стимулювання молодих фахівців "Укрзалізниця" планує реалізувати програму забезпечення залізничників житлом.

Про це розповів виконувач обов'язків голови правління компанії Євген Кравцов під час зустрічі з працівникам депо "Фастів-1", - пише "Zaxid.net".

"Укрзалізниця" стимулюватиме молодих фахівців та працівників гостродефіцитних робітничих професій залишатися працювати у залізничній галузі. Для посилення їх соціального захисту буде реалізовуватися програма забезпечення житлом", – повідомив він.

За словами Кравцова, на будівництво житла для залізничників на цей рік передбачено понад 100 млн грн, а на 2018-й – удвічі більше.

"Ми хочемо завдяки такому потужному стимулу зберегти кадри у галузі", – зазначив він.

Загалом програма будівництва житла для залізничників розрахована на 2018-2021 роки. За інформацією Кравцова, "Укрзалізниця" планує упродовж чотирьох найближчих років інвестувати в будівництво житла для залізничників близько 1,7 млрд грн.

Він зауважив, що сьогодні у галузі спостерігається відтік кадрів виробничих спеціальностей. Насамперед це пов'язано із рівнем заробітної плати, що залишається нижчим, ніж на аналогічні спеціальності в приватному секторі та у найближчому зарубіжжі. На думку Кравцова, посилення соціального захисту працівників товариства має зупинити дефіцит персоналу виробничих спеціальностей. Тому поступове підвищення зарплати залізничникам є пріоритетним завданням у найближчі роки.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
10.10.2017 11:05
Переглядів451
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг