В Україні заговорили про кадровий голод

Брак кваліфікований працівників спостерігається в Україні. Це спричинено тим, що багато наших земляків мігрують в Європу.

Про це розповів економіст Борис Кушнірук, - пише "U-NEWS".

"У нас вийшло так, що важко знайти іноді грамотного фахівця. Особливо важко знайти інженерів, фахівців, які б займалися хоч якоюсь природною діяльністю або будівництвом - це проблема. Більш того, ті, хто більш якісно працює, мігрують до Європи. Працюють там напівлегально. У нас є кілька видів безробіття: структурне безробіття, регіональна і структурна нестача кваліфікованих робітничих кадрів. Відкритість ринків призвела до того, що більш кваліфіковані люди, які претендують на велику зарплату, просто їдуть працювати за кордон ", - говорить Кушнірук.

Варто зазначити, що стали частішими випадки, коли українці їдуть в іншу країну працювати, а потім залишаються там жити. Трудова міграція нерідко веде за собою повну еміграцію.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
14.10.2017 11:18
Переглядів559
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг