В Україні створять Музей Революції Гідності

Міністерство культури України хоче провести Міжнародний відкритий архітектурний конкурс проектів на кращу проектну пропозицію об'єкта "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності" (м. Київ).

Про це повідомляє прес-служба Мінкульту.

"Конкурс проводитиметься анонімно, в два тури, з відкритою попередньою кваліфікацією. Планується, що конкурс буде поділено на дві номінації: "Меморіал Героїв Небесної Сотні" – в 1 тур; "Музей Революції Гідності" – в 2 тури. Для кожної номінації ("конкурс на меморіал" та "конкурс на музей") за результатами попередньої кваліфікації будуть відібрані різні учасники конкурсу. Наприкінці першого туру конкурсу після публічного обговорення проектів журі визначить переможця "конкурсу на меморіал" і публічно оголосить підсумки даної номінації. Потім проект "меморіалу" буде інтегровано до всіх конкурсних пропозицій другого туру "конкурсу на музей", - ідеться в повідомленні.

За попереднім графіком, офіційне оголошення конкурсу має відбутися 20 жовтня 2017 року, подача заявок на участь в конкурсі – з 20 жовтня до 7 листопада 2017 року, початок конкурсного проектування першого туру – 27 листопада 2017 року. Оголошення результатів другого туру конкурсу, виставка конкурсних проектів – червень-липень 2018 року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
14.10.2017 20:16
Переглядів629
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг