45-річним українцям буде легше працевлаштуватися

Уряд запровадив квоти для працівників старших аніж 45 років, щоб забезпечити їх робочими місцями.

Про це під час засідання уряду сказав Володимир Гройсман, – пише Економічна правда.

"Люди іноді говорять про те, що мені більше 45 років і я не можу знайти собі роботу. Так от, ми ввели квотування, що люди більше 45 років наразі можуть уже претендувати на робочі місця в українських компаніях – це буде не менше 4% від загального складу працівників", – сказав Гройсман.

Прем'єр додав, що це буде обов'язковою умовою для працедавців.

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив: "На кожному підприємстві має бути 4% робочих місць для осіб від 45 років. Якщо ні – будуть певні стимулюючі моменти".

Він зазначив, що схема квотування для підприємств буде подібною квотуванню осіб з інвалідністю.

"Якщо ми беремо людей з інвалідністю, то за кожне створене робоче місце роботодавець суму вартості заробітної плати платить в фонд соціального захисту інвалідів. Якою буде система, як будемо платити, з'ясуємо додатково", – зазначив міністр.

Зі слів Реви, якщо не ввести відповідні санкції щодо роботодавців-порушників квотування, то "ніхто цим займатися не буде".

"Це законодавча норма, яку ми будемо реалізовувати через підзаконні акти. Закон вступає в силу з 1 січня. Значить, коли має запрацювати ця система? З 1 січня. Усе логічно", – підкреслив Рева.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
19.10.2017 09:17
Переглядів767
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:36
19.10.2017
Гандзя
да-да, оптимісти
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг