Власники авто на єврономерах готують свій законопроект

Представники "Авто Євро Сили" планують до 1 листопада внести в Раду свій законопроект щодо авто на іноземних номерах.

Про це повідомляє Аutonews.ua.

У відповідь на законодавчі ідеї Комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики взяти під контроль автомобілі на єврономерах "Авто Євро Сила" має намір до 1 листопада запропонувати свій законопроект.

"В його основі лежить принцип: розмитнення за $ 500 будь-якого автомобіля, який не входить в розряд нових або якого не стосуються закони про захист національного виробника. Брати акциз на старі транспортні засоби – це абсурд, адже це не новий товар! Потрібно від цього відмовлятися. Як приклад для нашого законопроекту ми брали Білорусь, Молдову, Литву і Польщу. Вони мають спільне з нами пострадянське минуле і проходили через ту ж ситуацію з авто на тимчасове ввезення, що і ми зараз. Будь-який автомобіль старший 5 років повинен бути в нормальному європейському полі ринкових відносин. А то мало того, що в Європі, куди ми йдемо, одні закони з цього приводу, а у нас зовсім інші, так ще таке враження, що у нас митниці – це чийсь приватний бізнес. На сьогодні, коли завозиш на розмитнення автомобіль стандарту Євро 5 не старше 5 років, його у Львові можна розмитнити за 5000, в Луцьку той же автомобіль – за 4000, а в Одесі – за 3000. У нас що, законодавство для кожного регіону окреме, або це митниці викуплені, і вони виставляють свої умови? Ці корупційні умови і ставлять українців перед щоденним вибором – як краще жити, де знайти краще місце для розмитнення. Ми хочемо єдиних правил", – сказав співзасновник організації Олег Ярошевич.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
19.10.2017 14:15
Переглядів1129
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:54
19.10.2017
Юродивий
Ага, тільки вони "забувають", що в деяких країнах є щорічна плата за користування автомобілем. Тому там і ставки реєстрації низькі.
останні новини
16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг