Нобелівський лауреат дав Україні поради щодо малого бізнесу

Нобелівський лауреат з економіки (2008) Пол Кругман порадив Україні провести низку реформ для збільшення частки невеликих бізнесів у ВВП.

Він наголосив, що потрібно боротися з корупцією, встановити верховенство права, очистити фінансову систему, "і малий бізнес почне бурхливо розвиватися", – пише "Новое время".

"Але я скажу: реформи потрібно робити не для малого бізнесу, а для всієї країни", – уточнив Кругман.

Економіст розповів, що Україна – це економіка, яка базується на експорті сировини, що є не дуже привабливим середовищем для невеликих компаній. Щоб це змінити, вважає він, потрібно докласти багато зусиль.

"Гривня сильно девальвувала за останні роки, але все одно вона досить міцна, з огляду на те, наскільки у вас низька продуктивність праці. Вся справа в тому, що Україна експортує сировину на зовнішні ринки, а зарплати – як і раніше невисокі. Це, до речі, теж проблема. Ваша економіка повинна бути відкритою та справедливою", – наголосив Кругман.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
21.10.2017 13:27
Переглядів662
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг