"Укрпошта" анонсує підвищення зарплат працівникам

З 1 листопада ПАТ "Укрпошта" розпочинає поетапне підвищення заробітних плат працівникам підприємства до рівня ринкових.

Процес підвищення заробітних плат розпочнеться з відділень поштового зв'язку, розташованих у містах-мільйонниках та обласних центрах, – повідомляє прес-служба підприємства.

Так, операторам поштового зв'язку підвищать ставку майже в 2 рази до 7,5 тис. Начальникам та заступникам відділень поштового зв'язку, в залежності від забезпечення обсягів бізнесу, а також за умови подальшого нарощування об'ємів та показників ефективності, – приблизно в 2,5 рази, до 14,5 тис. грн.

Передусім заробітна плата буде підвищена тим начальникам відділень поштового зв'язку та їх заступникам, які показали відмінні результати під час проведення моніторингу рівня управлінських навичок керівного складу об'єктів поштового зв'язку.

Всі інші начальники відділень та їх заступники отримають підвищені оклади за результатами моніторингу рівня їхніх управлінських навичок.

Варто зауважити, що крім підвищення розміру ставки, діє нова система преміювання (наприклад, за виконання плану, за продажі та ін.), яка сприяє збільшенню матеріального заохочення тих працівників, які зацікавлені у примноженні власного доходу за рахунок виконання доведених бізнес-показників.

"Такого глобального підвищення зарплат виробничому персоналу компанії не відбувалось протягом багатьох років, "Укрпошта" традиційно залишалась у списку підприємств з найнижчими заробітними платами. Будуючи сучасну клієнторієнтовану компанію, необхідно інвестувати не лише в техніку чи автотранспорт, важливо створити дієву систему мотивації та забезпечити ринковий рівень зарплат її працівникам", – зазначив в.о. генерального директора ПАТ "Укрпошта" Ігор Смілянський.

Розроблена програма передбачає подальше поетапне підвищення заробітних плат іншим категоріям працівників по всій країні протягом 2018 року.

Окрім підвищення розміру ставок, на підприємстві продовжує впроваджуватись відрядна форма оплати праці для працівників дирекцій з оброблення та перевезення пошти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ВОЛИНСЬКІЙ "УКРПОШТІ" ПЛАНУЮТЬ СКОРОЧЕННЯ, АЛЕ НЕ ЛИСТОНОШ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
01.11.2017 17:55
Переглядів716
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:48
01.04.2018
Людмила
Жалоба від прибиральниці поштових відділень Тернопільської обл.! В першому кварталі 2018 року прибиральниці працють від 800 до 1000 грн за місяць, в обсязі роботи 600-800 мертів квадратний! Нам пояснили, що не можуть виграти тендер! Поясніть будь ласка скільки можна знущатися над людьми?! Чому фінансування Укрпошти не може нам надати мінімальну зарплатню?
останні новини
22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг