В Україні визнали неплатоспромжним ще один банк

Національний банк України (НБУ) зарахував Банк Богуслав до категорії неплатоспроможних.

Рішення про це правління НБУ ухвалило 6 листопада, – інформує прес-служба регулятора.

Як відзначають в НБУ, таке рішення ухвалили у зв'язку з тим, що власники банку не змогли вчасно збільшити статутний капітал фінустанови, а в результаті - і регулятивний капітал банку (на 1 листопада він був менше однієї третини від мінімального рівня).

"Банк Богуслав подав до Національного банку план реструктуризації, який передбачав виконання ряду заходів з метою докапіталізації банку. Протягом серпня-жовтня 2017 керівництво і власники істотної участі банку вживали заходів для виконання вимог щодо докапіталізації, зокрема, шляхом погашення непрацюючих активів, збільшення обсягу забезпечення по кредитах ", – зазначив НБУ.

Станом на 1 жовтня 2017 року 96% всіх вкладників банку Богуслав отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів суму в 200 тис. грн. Клієнти з великими обсягами вкладів отримають виплати в межах гарантованої суми.

Всього вкладникам буде виплачено 178 млн грн.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
07.11.2017 09:39
Переглядів513
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг