Усіх директорів шкіл планують перевести на строкові угоди

Міністерство освіти запропонує перевести усіх директорів шкіл на строкові трудові угоди, термін яких не зможе перевищувати 6 років.

Про це сказала Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, – повідомляє Освіта.ua.

"У нас сьогодні директори працюють на різних засадах. Є ті, які працюють на засадах строкового контракту, і є ті, які працюють на безстрокових трудових угодах.

Під час впровадження закону всіх директорів, які працюють на безстрокових трудових угодах, ми запропонуємо перевести на строкові трудові угоди на найбільший передбачений термін – 6 років. Це й буде вважатися їхньою першою каденцією", – зазначила Гриневич.

Разом з тим вона повідомила, що для тих директорів, які сьогодні перебувають на строкових угодах, це буде вважатися їхньою першою каденцією.

Також міністр наголосила, що питання компетентності вчителів і директорів є дуже важливим.

"Ми можемо написати чудові стандарти, розробити методики викладання, працювати над пропозиціями з підвищення кваліфікації вчителів, давати можливість добровільної сертифікації і робити надбавки, але якщо директор школи на місці не буде сповідувати наші цінності і якщо вчителі не будуть творчо впроваджувати ці нові методики, у нас не зрушиться реформа", – сказала Лілія Гриневич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ МОЖЕ СТАТИ АЛЬТЕРНАТИВОЮ АТЕСТАЦІЇ, - МОН

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
07.11.2017 11:05
Переглядів2714
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:39
07.11.2017
Галина
А як буде з тими що зараз пенсійного віку... Якщо 63 +6 =68....ого?!!?!
06:56
08.11.2017
Юродивий
0
0
69-го
останні новини
20-07-2018 19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг